خــط ویـــژه مشــــــاوره رایگــــان : 946 67 - 021      ساعت کاری : 8:30 الی 22:30 حتی تعطیلاتجهت دریافت مشاوره رایگان دوره های آموزشی لطفا شماره تماس خود را در باکس های تعبیه شده ثبت نمائید

مشاهده لیست دوره ها

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

نمونه ویدیوی آموزش تعمیرات مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

نمونه مدارک قابل صدور برای دوره آموزش تعمیرات بردهای الکتریکی

نمونه مدرک دوره آموزش تعمیرات موبایل | آموزش تعمیرات موبایل | مدرک دوره آموزش تعمیرات موبایل
خــط ویـــژه مشــــــاوره رایگــــان : 946 67 - 021 | ساعت کار : [ 8:30 الی 22:30 ]
 • مشخصات دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی


 • پیش نیازدوره : الکترونیک کاربردی (رایگان)

 • مدت دوره : نامحدود - تضمینی تا یادگیری دانشجو

 • مدت تقریبی : عادی:4هفته - فشرده:2هفته - پایان هفته:8هفته

 • پکیج آموزشی (رایگان) : دارد

 • اسکان خوابگاهی : دارد

 • زمان شروع دوره : به انتخاب هنرجو

 • پشتیبانی فنی VIP : حضوری - تلفنی - تلگرامی (نامحدود، رایگان)

 • قیمت مصوب قیمت جشنواره [حضوری] قیمت جشنواره [غیرحضوری]

  2،950،000 تومان 1،950،000 تومان 400،000 تومان
  قیمت مصوب [ حضوری ] قیمت مصوب [ حضوری ]
  2،950،000 تومان 1،950،000 تومان
  قیمت مصوب [ غیر حضوری ] قیمت مصوب [ غیر حضوری ]
  1،950،000 تومان 400،000 تومان

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

امروز با توجه به گسترش روزانه دنیای تکنولوژی و استفاده بشر از انواع تکنولوژی ها نوید این را میدهد که کسانی که قصد فعالیت در زمینه تعمیرات وسائل الکترونیکی را دارند قطعا بازار پر رونق و دائمی با درامد بالایی را پیشرو دارند.

بازارکار هدف آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

تعمیرات بردهای الکترونیکی دارای بازار وسیعی در افق امروز و فردای بازار کار می باشد. دلیل اینکه ما می گوئیم بازار کار آموزش تعمیرات و تحلیل بردهای الکترونیکی دارای رونق فراوان و بسیار پرکار می باشد این موضوع است که قرن حاضر قرن تکنولوژی های نوین است قرن وسائل الکترونیکی ، قرن اینترنت اشیا و... با توجه به استفاده روز افزون و تعداد مخاطبان لوازم الکترونیکی و با توجه به اینکه تمامی وسائل الکترونیکی دارای بردهای الکترونیکی به عنوان یکی از اصلی ترین و اساسی ترین قطعات لوازم الکترونیکی شناخته میشود از همین رو میباشد که بازار کارآموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی بسیار پررونق میباشد.

وضعیت بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی در ایران؟

با توجه به شرایط اقتصادی امروز ایران ما و نوسانات فراوان قیمت دلار و با توجه به اینکه هزینه خرید لوازم الکترونیکی بسیار سرشکن و بالا میباشد بدون شک راهکار اول پس از خرابی دستگاه الکترونیکی قطعا تعمیرات بردهای الکترونیکی میباشد.از این رو شما میتوانید با ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات انواع برد لوازم الکترونیکی بازار کار ثابت و پردرآمدی را برای خود تضمین نموده و اقدام به ورود به بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی شده و از درآمد بالا این حرفه برخوردار شوید.

شما در دوره تعمیراتی آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی پارسه قادربه تعمیر چه بردهایی خواهید بود

باتوجه به ساختار بردهای الکترونیکی و تجربه آموزشی آموزشگاه پارسه در برگزاری دوره های آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی موسسه پارسه این دوره به گونه ای طراحی شده است تا شما بتوانید به راحتی بتوانید اقدام به تعمیرانواع برد الکتریکی نمائید که از جمله بردهای که شما آموزش خواهید دید که تعمیرکنید میتوان به تعمیربردلوازم خانگی مانند آموزش تعمیر برد یخچال ، آموز ش تعمیرات برد کولر اسپیلت ، آموزش تعمیر برد لباسشویی و.. هم چنین میتوان به تعمیر قطعات الکترونیک دیجیتال و الکترونیک صنعتی ، مدارات تغذیه خطی و غیر خطی سوئیچینگ ، نحوه عیب یابی منابع تغذیه ، تکنیکهای تحلیل انواع مدارات الکترونیکی شناخت کامل قطعات SMD,DIP روی انواع برد های الکترونیکی ، روشهای نوین جهت تعویض چیپستهای بزرگ و کوچک ، تحلیل برد های لوازم خانگی متنوع و...اشاره کرد.

سرفصل های دوه آموزش مهندسی تعمیرات و تحلیل بردهای الکتریکی ؟

سرفصل های آموزشی دوره آموزش تعمیرات برد الکتریکی ممکن است که در آموزشگاه های تعمیرات بردهای الکترونیکی در کشور متفاوت باشد اما انفورماتیک پارسه با تکیه به تجربه 10 ساله در زمینه برگزاری دوره های آموزش تعمیرات سخت افزار خود دلیلی برای این موضوع میباشد که اشراف کامل به نحوه آموزش صحیح دردوره تعمیرات بردهای الکترونیکی داشته باشد و سرفصل های انتخاب شده در دوره اموزش تعمیرات برد کاملا استاندارد بوده و مطابق با نیاز بازار کار خواهد بود.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی؟
 • با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی در زمینه تعمیر و تحلیل بردهای الکترونیکی که باشید میتوانید در دوره آموزش تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی شرکت نمایید.
 • مدت زمان یادگیری دوره آموزش تعمیربرد نامحدود تا زمان یادگیری هنرجو (زمان دوره = دانشجو کلیه سرفصل های های تعیین شده را فراگیری نموده و پس از تایید یادگیری سر فصل بعدی آموزش داده خواهد شد و در آزمون های عملی موفق گردد(
 • آموزشگاه پارسه تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در ایران است که دارای بیش از 22 کارگاه آموزش تعمیرات تخصصی سخت افزار می باشد.
 • آموزشگاه پارسه در بخش آموزش تعمیربردالکترونیکی تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه معتبر داخلی و خارجی است.
 • کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره فعال در بازار کار آموزش تعمیرات انواع برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی کشور که خود در بازار کار تعمیرات برد فعال می باشند دوره تعمیرات و تحلیل بردهای الکترونیکی خود را سپری خواهند نمود.
 • بعد از سپری نمودن دوره آموزش تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی در پارسه به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرک آموزشگاه پارسه مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای با قابلیت دریافت جواز کسب و کار با مدرک میباشد.
 • به کلیه دانشجویان دوره تعمیر بردهای الکترونیکی کارت طلایی پشتیبانی 10ساله انستیتوانفورماتیک پارسه اعطا میگردد(پشتیبانی فنی به صورت حضوری ، غیرحضوری ، تلفنی می باشد) .
 • هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی خود اقدام به انتخاب زمان شروع دوره نمایند.
 • برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها یا فقط جمعه ها 4- دوره های فشرده در دوهفته
اطلاعات بیشتر - کلیک کنید

  • +
   اطلاعات
   بیشتــر

  • +
   اطلاعات
   بیشتــر

  • +
   اطلاعات
   بیشتــر

  • +
   اطلاعات
   بیشتــر

دیدگاه‌ها  

7 parseh 1398-04-25 11:34
سلام وقت بخیر شما میتونید با شرکت تو دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی این آموزش رو داشته باشین هم چنین میتونید جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماستون رو تو چت آنلاین برای ما به ارسال کنید و یا عدد 6 رو به شماره 09126000616 ارسال کنید
6 سمیرا 1398-04-24 15:09
سلام.من به دنبال دوره ای هستم که تعمیرات هر نوع برد الکترونیکی رو آموزش ببینم، از خانگی گرفته تا صنعتی و سی ان سی و ... لطفا اگر این دوره چنین ویژگی داره بمن اطلاع بدید ، چون طبق سر فصل هایی که در بالا گفته شده فک میکنم تعمیرات نیست و بیشتر تئوری هست، ممنونم

ارسال نظرات

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی پارسه | تضمین اشتغال + مدرک فنی حرفه ای و پشتیبانی | - 4.3 out of 5 based on 25 votes
برخی از مشتریان پارسه
برخی از مشتریان پارسه
پارسه ، شرکت پارسه ، آموزشگاه پارسه ، انفورماتیک پارسه

داستان یک آرزو

ما موسسه پارسه را در سال ۱۳۸۸ با هدف کسب درآمد از راهی که بتونیم خدمتی ماندگار به کشور عزیزمان ارائه دهیم تاسیس کردیم. مهم ترین رکن خدمات ما آموزش مبتنی بر نیاز بازار کار مبنای جدیدترین متدها و تجهیزات روز دنیا به جوانان مستعد کشورمان بود به همین منظور جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان خود و دیگر تکنسین های کشورمان اقدام به اخذ نمایندگی بین المللی چندین شرکت و کارخانه معتبر بین المللی (دارای تاییدیه کیفیت صادرات اروپا) نمودیم. معتقدیم ، شما و ما در خانواده بزرگ پارسه "همه،با هم رشد می کنیم"
'هیئت مدیره انستیتو پارسه'

مجوزهای پارسه

داستان یک آرزو

ما موسسه پارسه را در سال ۱۳۸۸ با هدف کسب درآمد از راهی که بتونیم خدمتی ماندگاربه کشور عزیزمان ارائه دهیم تاسیس کردیم. مهم ترین رکن خدمات ما آموزش مبتنی بر نیاز بازار کار بر مبنای جدیدترین متدها و تجهیزات روز دنیا به جوانان مستعد کشورمان بود به همین منظور جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان خود و دیگر تکنسین های کشورمان اقدام به اخذ نمایندگی بین المللی چندین شرکت و کارخانه معتبر بین المللی (دارای تاییدیه کیفیت صادرات اروپا) نمودیم. در خانواده بزرگ پارسه "همه،با هم رشد می کنیم"
'هیئت مدیره انستیتو پارسه'
مجوزهای رسمی پارسه

شعب پارسه

 • شعبه مرکزی
 • تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگرجنوبی ، پایین تر از ژاندارمری ، بن بست گشتاسب ، ساختمان دفتر مرکزی پارسه
 • شعبه فروش تجهیزات
 • میدان انقلاب-خیابان جما لزاده جنوبی -پلاک 94(روبروی کوچه شعله ور)- طبقه 2 واحد 7
مشاهده شعب در کشور عراق ، ترکیه و مرکز گارانتی
شعب پارسه
شعبه مرکزی
تهران ، میدان انقلاب ، خیابان کارگرجنوبی ، پایین تر از ژاندارمری ، بن بست گشتاسب ، ساختمان دفتر مرکزی پارسه
 • ساعت کار آموزشگاه [ 8:30 الی 22:30 ]

 • خط ویژه مشاوره رایگان : 946 67 - 021
شعبه فروش تجهیزات
میدان انقلاب-خیابان جما لزاده جنوبی -پلاک 94(روبروی کوچه شعله ور)- طبقه 2 واحد 7
واحد گارانتی
تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروى پاساژ پارسیان ، ساختمان سبز ، طبقه 4 ، واحد 8.
شعبه ترکیه
ترکیه،استانبول،اسنیورت۳۴۵۳۸(خیابان حوش دره)،سنایی،روبروب پارک اسنکنت،جنب ایش بانک
شعبه عراق
کشور عراق ، اربیل ، خیابان 40 متری رزماری ، روبروی بیمارستان رزماری ، ساختمان نیکا