قیمت 50,000 تومانویژگی های دوره
group
1 دانشجو
language
زبان: فارسی
access_time
مدت تقریبی : عادی:4هفته - فشرده:2هفته - پایان هفته:8هفته
playlist_add_check
11 Lessons
spellcheck
سطح مطالعه: حرفه ای
terrain
گواهی حضور دوره و امکان درخواست مدرک دوره به درخواست دانشجو

آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی پارسه باامکان رزرو با ۵۰/۰۰۰

آموزشگاه پارسه به عنوان یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های ایران در زمینه آموزش تخصصی تعمیرات اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی در شهر تهران می نماید.در ادامه این متن ما برای راهنمائی اصولی شما جهت انتخاب آموزشگاه تعمیرات الکترونیک کاربردی پارسه اقدام به بررسی موشکافانه دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی پارسه نموده ایم.

بازار کار دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی

با توجه به روزگاری که ما در آن زندگی میکنیم و استفاده روز افزون از وسایل الکترونیکی و با توجه به اینکه امروزه لازمه زندگی در اجتماع استفاده از وسایل الکترونیکی می باشد از همین رو خبر از بازار بسیار پررونق وسایل الکترونیکی را در سرتاسر جهان را میدهد. به علاوه اینکه هر شخص کم کم یک دستگاه الکترونیکی دارد و خوب افراد زیادی در جامعه هستند که بیش از یک وسیله الکترونیکی دارند از این رو نوید این که بازارهای وابسته به وسایل الکترونیکی بسیار پر رونق و برخلاف مشاغل پررونق دیگر که بسیار زود اشباع شده و از رونق می افتند اما بازارهای وابسته به وسایل الکترونیکی اینگونه نیست چون جامعه مخاطب و هدف این وسیله ی الکترونیکی کل جامعه می باشد.

چرا میگوئیم بازارکار تعمیرات الکترونیک کاربردی بسیار پر رونق است؟

با توجه به شرایط اقتصادی امروز ایران و همانطور که در پاراگراف قبلی گفته شد وسایل الکترونیکی از اصلی ترین نیازهای امروز افراد میباشد و تعداد این وسیله ای الکترونیک است و از رویی دگیر اینکه قیمت دلار در ایران و هم چنین اینکه بخاطر وارداتی بودن این محصول در ایران قیمت این محصول با توجه به قیمت دلار قیمت گذاری میشود و همین موجب بالا بودن بسیار زیاد این محصول میباشد. و اینکه با توحه به شرایطی که در بالا گفتیم هزینه تعمیرات الکترونیک کاربردی بسیار پایینتر و بصرفه تر از هزینه خرید یک دستگاهالکترونیکی دیگر است از این رو آموزشگاه پارسه به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی اقدام به برگزاری دوره تخصصی آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی در ایران مینماید.

سرفصلهای دوره تعمیرات الکترونیک کاربردی پارسه چگونه طراحی شده؟

آموزشگاه پارسه با تکیه بر تجربه سالیان دراز در زمینه آموزش تخصصی اقدام به جذب اساتیدی در زمینه آموزش تعمیر تعمیرات الکترونیک کاربردی نموده که خود در بازار تعمیرات الکترونیک کاربردی حضوری فعال داشته و بخوبی با نیازهای بازار این حرفه آشنائی دارند از این رو میتوان گفت که سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه کاربردی ترین سرفصلهای طراحی شده در زمینه آموزش حرفه ای تعمیرات الکترونیک کاربردی میباشد.از این رو شما میتوانید با خیال راحت اقدام به شرکت در دوره تعمیرات الکترونیک کاربردی این موسسه نمائید.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه

 • با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی الکترونیک کاربردی شرکت نمایید.
 • بدون وجود محدودیت زمانی و انتخاب نوع دوره (زمان دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و یادگیری خودرا تایید نماید همچنین در آزمون های عملی موفق گردد)
 • آموزشگاه پارسه تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای ۱۶ کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.
 • آموزشگاه پارسه در بخش تعمیرات الکترونیک کاربردی تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای ۵ مدرک و گواهینامه بین المللی است
 • کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرات الکترونیک کاربردی خود را سپری خواهند نمود.
 • بعد از سپری نمودن دوره آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی پارسه خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرک معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.
 • به کلیه دانشجویان دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه کارت طلایی پشتیبانی ۱ ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از ۱ سال نیز قابلیت تمدید را دارد.
 • بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی ، انستیتو کلیه قطعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تعیین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم آموزشگاه پارسه تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)
 • اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات الکترونیک کاربردی شرکت می کند میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)
 • به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزار تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.
 • هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.
 • برگزاری دوره بصورت ۱-تمام روز های هفته (عادی) ۲-فقط پنج شنبه ها ۳- روز های تعطیل ۴- دوره های فشرده
 • ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو)

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه

 قطعه شناسی

شامل آشنائی با نحوه عملکرد ، شکل ظاهری و تشخیص قطعه و علل صدمه و خرابی و نکات برای قطعات : 
ترانزیستور ، دیود ، سیم پیچ ، خازن ، مقاومت  ، IC تغذیه ،IC رگولاتور ، ترانسفورماتور ، فیوزهای محافظ ،
اوسیلاتور بوت ، IC اینترفیس ، ICC پاور و باطری پشتیبان روی انواع بورد

شناخت انواع بورد و اصول پایه طراحی بورد
شناخت بلوک دیاگرام بورد:اندازه گیری شدت جریان،ولتاژ،فرکانس گیری و کار با مولتیمتر دیجیتال و تسترهای پیشرفته

آشنایی کامل با لوازم تعمیرگاهی
شامل آشنائی با کاربرد لوازم تعمیرگاهی  : هویه ، پمپ باد ، منبع تغذیه ، اولتراسونیک ، هیتر ، پنس و کاردک 
آچار و پیچ گوشتی ، سیم قلع کش ، سیم لحیم ، روغن لحیم ، سیم چین ، لوپ رومیزی ، گیره رومیزی ،  آچار مخصوص ، فلکس ، تینر فوری ، شابلون ، سیم لاکی ، قرص قلع ، آسی کش ، سشوار صنعتی ، وان قلع و . . 
معرفی  دستگاههای تخصصی تعمیرات

 آشنایی با انواع عیب یاب های مختلف قطعات

 بررسی پروگرامرهای مخصوص آی سی های SMD

 تمرین روی ده نوع بورد مختلف در کارگاه
شناخت بلوک دیاگرام بورد:اندازه گیری شدت جریان،ولتاژ،فرکانس گیری و کار با مولتیمتر دیجیتال و تسترهای  پیشرفته

هویه کاری: روی انواع بورد SMD و بوردهای معمولی

هیترکاری SMD : کار با دستگاه هیتر جهت برداشتن و قراردان صحیح انواع بورد

 سیم کشی مدار: روی انواع بورد

هنرجویان عزیز دقت نمائید قیمت جشنواره دوره تعمیرات الکترونیک کاربردی پارسه ۳۵۰/۰۰۰ هزار تومان میباشد و شما با رزرو با این قیمت فقط مبلغ حداقلی پیش ثبت نام جهت رزرو دوره با قیمت امروز را پرداخت مینماید. و شما تا یکسال پس از پرداخت پیش پرداخت قیمت دوره باقیمت امروز محاسبه میگردد.

بازدیدها: ۶۹

chat_bubble_outlineنظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
50,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه پارسه امکان رزرو با ۵۰/۰۰۰”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *