لوگو پارسه

درباره انستیتو انفورماتیک پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه توسط دکترمصطفی مرادیان مینا و دکترکامبیز کشوری در سال 88 با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ در ایران شروع به فعالیت نمود.

در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکز مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین تعمیرکاران ایران به شمار می روند را جذب نموده و به تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

ـــــ ماموریت

نظارت و کنترل کیفی و کمی بر فعالیت شعب ،افزایش شعب در سطح کشور ، اطلاع رسانی به عموم هم میهنان و بکارگیری ابزار های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترین ماموریت های این واحد به شمار میرود.

ـــــ چشم انداز

 در راستای چشم انداز کلی تدوین شده تلاش می نمایییم و با توسعه کمی و کیفی خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهیزات تخصصی تست و تعمیر لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات و آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار در عالیترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد.

دکتر کامبیز کشوری
دکتر مصطفی مرادیان
دکتر محراب پورنصیر

ـــــ مجوز ها و تاییده های پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه مفتخر است که نمایندگی و تاییدیه های مختلفی در زمینه سخت افزار کسب کرده است.

گواهینامه ایزایران  Image
گواهینامه ایزایران گواهی تاسیس گواهینامه costromic گواهینامه soamark zm

جهت مشاهده رزومه و سوابق اساتید پارسه روی دکمه زیر کلیک کنید