لوگو پارسه

درباره انستیتو انفورماتیک پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه توسط دکترمصطفی مرادیان مینا و دکترکامبیز کشوری در سال 88 با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ در ایران شروع به فعالیت نمود.

در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکز مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین تعمیرکاران ایران به شمار می روند را جذب نموده و به تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین تعمیرات تجهیزات الکترونیکی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

ماموریت

نظارت و کنترل کیفی و کمی بر فعالیت شعب ،افزایش شعب در سطح کشور ، اطلاع رسانی به عموم هم میهنان و بکارگیری ابزار های نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله مهم ترین ماموریت های این واحد به شمار میرود.

چشم انداز

 در راستای چشم انداز کلی تدوین شده تلاش می نمایییم و با توسعه کمی و کیفی خدمات خود، بتواند بستری مناسب و مورد اعتماد جهت ارائه تجهیزات تخصصی تست و تعمیر لپ تاپ ،ارائه خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات و آموزش فوق تخصصی تعمیرات سخت افزار در عالیترین سطح کیفی در کشور را به عموم هم میهنان فراهم آورد.

دکتر کامبیز کشوری
دکتر مصطفی مرادیان
دکتر محراب پورنصیر

مجوز ها و تاییده های پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه مفتخر است که نمایندگی و تاییدیه های مختلفی در زمینه سخت افزار کسب کرده است.

گواهینامه ایزایران  Image
گواهینامه ایزایران گواهی تاسیس گواهینامه costromic گواهینامه soamark zm

جهت مشاهده رزومه و سوابق اساتید پارسه روی دکمه زیر کلیک کنید